Спортивні лосини. Як підібрати правильно?

0
132

Ось уже протягом декількох десятиліть у дівчат і жінок користуються популярністю лосини. Щільно прилеглі і облягаючі штани, виготовлені з еластичною тканиною-ось як можна назвати по-іншому лосини. Великою популярністю через підвищену зручності сьогодні користуються спортивні лосини. В цій статті ви зможете дізнатися особливості лосин, а також правила їх вибору.

Лосини: історична довідка

Мало хто знає, але кілька століть тому лосини були строго елементів чоловічого гардероба. Тоді лосини були однією з різновиду чоловічих парадних шкіряних штанів. Перші лосини виготовляли зі шкіри лося. Трохи пізніше лосини стали виготовляти зі шкіри молодих оленів, трохи пізніше – із замші. Одягти їх було дуже складно, спочатку чоловіки з відмочували, а тільки потім надягали, штани висихали на тілі людини і повністю облягали чоловічі ноги.

У Росії лосини стали використовувати у вісімнадцятому столітті в якості обмундирування для кавалерії. До речі, існує інформація, що після носіння таких облягаючих штанів імператор Микола I не з’являвся на публіці через те, що від лосин на його тілі залишалися різні потертості. При царюванні Катерини II лосини втратили свою популярність, як елемента військового обмундирування.

Головні переваги спортивних лосин

Лосини вже давно стали використовуватися дівчатами не тільки в повсякденному житті, але і для різних спортивних заходів, а все це через велику кількість переваг. Сучасні спортивні лосини володіють наступними перевагами:

 •  Зручність. Еластичні тканини, використовувані при виготовленні лосин, абсолютно не перешкоджають руху, дозволяючи жінкам виконувати будь-які вправи.
 •  Універсальність. Спортивні лосини випускаються в різних варіантах. Можна підібрати лосини для занять спортом в спеціальному залі, можна для літніх тренувань, а можна для тренувань на свіжому повітрі в зимовий період.
 •  Користь, адже сучасні лосини виготовляються з додатковою функцією розподілу навантаження на м’язи ніг, а також захистити судини і суглоби від перевантажень і різних травм.
 •  Естетична привабливість, адже сьогодні виробники пропонують своїм клієнткам різні варіації лосин.

Саме через всіх цих переваг лосини і користуються великою популярністю серед дівчат.

Правила вибору спортивних лосин

Існує кілька правил для вибору спортивних лосин, ось вони:

 •  Купуйте лосини так, щоб вони підійшли вам за розміром.
 •  Враховуйте матеріал, з якого виготовляються лосини. Зараз виробники пропонують лосини, які зроблені з різних видів синтетичних тканин.
 •  Дивіться, щоб лосини добре тягнулися.
 •  Варто перевірити всі шви, щоб ніде не стирчало ниток.
 •  Враховуйте свої бажання, купуйте тільки ті лосини, які вам сподобалися за зовнішнім виглядом.
 •  Звертайте увагу на додаткові функції лосин, повірте, вони у лосин точно є. Наприклад, у лосин для велопрогулянок є спеціальний «памперс», щоб сидіти на велосипеді було зручніше.
 •  Визначте оптимальну довжину штанин лосин, сьогодні у них є різна довжина.

Якщо поставитися до вибору лосин правильно, то з’явитися можливість більше насолоджуватися тренуваннями і активним видам відпочинку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь