Послуги з реставрації ванн за допомогою наливного акрилу

0
155

Реставрація ванн Львів – основна послуга компанії Lux Vanna. Навіть якісна сантехника з часом втрачає естетичний зовнішній вигляд та деякі функціональні властивості. Ванна, якою ви користуєтесь впродовж 10-15 років, поступово стає сірою, бруд вже неможливо відмити за допомогою засобів побутової хімії. На поверхні з’являються подряпини, інші дефекти. Нова сантехника коштує недешево, саме тому реставрація ванни – оптимальний вибір. Такі роботи треба замовляти в справжніх професіоналів. На сторінці https://luxvanna.com.ua/ представлена достовірна та актуальна інформація щодо послуг.

Як проходить реставрація ванн

Відновлення ванни проводиться за допомогою наливного акрилу. Цей матеріал має багато переваг:

  • довговічність;
  • простота використання;
  • екологічна чистота;
  • безпека.

Процес реставрації швидкий, він займає один день. Демонтаж сантехніки не потрібен, всі роботи проводяться на місці. Команда професіоналів виїжджає на вказану адресу з повним набором всіх потрібних інструментів та техніки. Емалювання ванн – швидкий та безпечний процес. Користуватися сантехнікою можна вже за 48 годин після завершення робіт.

Якщо ви зацікавлені в такій послузі, зверніться до менеджера спеціалізованої компанії. Він розповість, як проводяться всі роботи, які матеріали використовуються, скільки це коштує. Вартість послуг в десятки разів менша за ціну нової ванни, тому кожен клієнт отримує очевидні вигоді від співпраці.

Для реставрації ванн наливним акрилом треба обов’язково сказати представникам компанії, яка саме сантехника використовується в вашому домі, щоб спеціалісти могли точно розрахувати об’єм матеріалів, потрібних для реставрації, та вартість послуг. Ви обираєте самі зручний час проведення таких робіт. Бригади майстрів працюють і в вихідні дні. Щоб замовити послуги в Києві, ознайомтеся з інформацією на сторінці , залиште тут свою заявку.

Ви одразу зможете оцінити якість послуг. За допомогою спеціального обладнання на поверхню ванни наноситься тонкий, рівний шар стійкого акрилу. Якщо це необхідно, то перед всіма маніпуляціями поверхню зачищають, щоб позбутися візуальних дефектів. Якщо ванна занадто стара, її неможливо відновити, майстри обов’язково про це скажуть. Тут гарантують якість робіт та відповідальне ставлення до кожного клієнту.

Переваги звернення до Lux Vanna

Спеціалістами компанії проводиться реставрація чавунної ванни, акрилової або сталевої сантехніки. Кожна послуга має свої особливості. Майстри, які тут працюють, знають, як відбувається процес, в них є великий досвід, тому вони можуть передбачити будь-які проблеми та завчасно позбавитися їх.

Всі реставраційні роботи проводяться швидко, якісно. Компанія має 16 представництв по всій країні. Якщо вам потрібні такі послуги в Рівному, на сторінці сайту Люкс Ванна є інформація щодо того, як їх отримати.

На роботи діє довгострокова гарантія, це додатковий стимул оформити тут замовлення та оновити стару сантехніку без величезних витрат.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь