Політ на параплані-незабутні відчуття!

0
27

Ви коли-небудь мріяли про польоти? Хіба не всі ми? Ну, хіба це не божевілля, що в наші дні ми дійсно можемо робити це так по-різному? Однак у проміжках між польотами на літаку, вертольоті, повітряній кулі або будь-якому іншому ми вважаємо, що один з найближчих способів відчути себе літаючим — політ на параплані Луцьк. Ось чому ви повинні знати більше про те, що це таке, як це працює, чи безпечно це і чому ви повинні наважитися це зробити. Так що, якщо ви вирішите насправді це зробити, ви зможете випробувати те, що насправді відчуває птах в польоті…Політ на параплані-незабутні відчуття!

Всі ми всі можемо літати

Всупереч тому, що багато хто міг би повірити, польоти на параплані-це заняття, яке підходить для всіх, від дітей і літніх людей до людей з функціональним різноманітністю. Якщо ви ніколи раніше не літали на параплані і хочете випробувати його, найпростіший спосіб — зробити політ в тандемі. Однак, оскільки цей вид спорту вимагає високого рівня технічних знань і важливої практичної підготовки, найкращим варіантом буде супроводжувати досвідчений пілот.

  •  Параплан-тандем

Параплан-тандем призначений для перевезення ваги двох осіб, пілота і пасажира, без необхідності наявності у пасажира будь-яких попередніх знань. Як згадувалося раніше, немає ніяких вікових або фізичних обмежень, і необхідно тільки, щоб у людини було мінімальний стан здоров’я (наприклад, відсутність серцевих захворювань або боязні висоти). Неповнолітні повинні мати мінімальну вагу і мати дозвіл своїх батьків.

Під час тандемного або двомісного польоту за зліт відповідає пілот. У той час як єдина відповідальність пасажира полягає в тому, щоб мати можливість розслабитися, зручно сидячи, поки він або вона знову не торкнеться землі. Доводиться турбуватися тільки про те, щоб насолодитися враженнями і сфотографувати пейзажі.Політ на параплані-незабутні відчуття!

Що привнести в тандемний досвід парапланеризму

Навіть якщо ви вирішите літати на параплані в середині літа, в повітрі може бути дуже вітряно. Крім того, перебуваючи так близько до сонця, ви можете обпектися, тому ось список того, що не слід упускати при польоті:

  •  Довгі штани
  •  Анорак або вітрозахисний (в залежності від пори року)
  •  Рукавичка
  •  Сонцезахисні окуляри

Чи безпечно літати?

Одне з найбільш частих сумнівів в тому, чи варто займатися цим видом діяльності чи ні, засноване на тому, наскільки це безпечно. Хоча, як і в усьому, існують ризики, дуже важливо переконатися, що ви перебуваєте в руках професіоналів, так як це створює певну гарантію вашої безпеки.

Кращі умови для парапланеризму

У деяких випадках погодні умови визначатимуть час польоту і правильне місце для польоту, а також можливість плавного зльоту. Якщо ви бачите, що день не підходить і ваш пілот вирішує скасувати рейс, ви, швидше за все, в надійних руках, тому що професіонал не піддасть вас ніяким ризикам.

Ще один частий страх-стрибнути в порожнечу, як ви, швидше за все, бачили у фільмах. У реальному житті такого не буває. Коли ви літаєте на параплані, ви зазвичай спускаєтеся по схилу, який з силою параплану позаду вас змусить вас почати літати, навіть не помітивши цього.

Тривалість польотів на параплані

«Хрещення», або перший рейс, триває від 15 до 75 хвилин, в залежності від погодних умов і переваг пасажира. Хоча вони зазвичай тривають не більше півгодини, тому що в перший раз може закрутитися голова, більшість з тих, хто відкриває для себе магію польоту, роблять це двічі або шукають інші альтернативи, щоб навчитися літати самостійно.