Parimatch як робити ставки на спорт

0
49

Букмекерська контора-це місце, де ви можете отримати максимум від улюбленого виду спорту. Подібні організації пропонують робити ставки на будь-який вид спорту, що пропонується в списку послуг. Паріматч-це букмекерська контора з великим ім’ям. Перейшовши на сайт Parimatch як робити ставки на спорт https://create.kiev.ua/stavki-na-sport/, ви зможете стати повноцінним учасником закладу і зробити свою першу ставку на спорт. Букмекерська контора пропонує своїм користувачам зробити ставку на більш, ніж 10 видів спорту, включаючи дуже рідкісний Кіберспорт. Останній став досить-таки популярним в останні кілька років. Його полюбили користувачі різного віку.

Parimatch як робити ставки на спортЯк почати робити ставку?

Для того, щоб ви взагалі змогли зробити ставку на сайті, доведеться пройти стандартну процедуру реєстрації. Переходьте за посиланням, що вказана на самому початку статті і вибирайте спосіб створення особистого кабінету:

  • якщо у вас немає часу на заповнення анкети і підтвердження даних, вибирайте використання соціальної мережі для створення аккаунта. Після входу автоматично Особистий кабінет прикріплюється до вашої сторінки в соціальних мережах. Це дозволить швидко виконувати вхід і відразу ж переходити розділу зі ставками. Тепер ви можете поповнити депозит і вибрати подію зі світу спорту на головній сторінці.
  • використання реєстрації за допомогою номера телефону. Сьогодні все зводиться до мобільного телефону. У разі втрати пароля, ви зможете швидко відновити його за допомогою номера. Отже, для початку реєстрації виберіть цей способом і заповніть невелику анкету, після вам прийде повідомлення на номер з кодом. Вкажіть його в спеціально відведеному для цього вікні.
  • реєстрація за допомогою електронної пошти. Аналогічна вищевказаному способу. Не відрізняється якоюсь особливою складністю. Ви замість номера телефону вказуєте електронну пошту, робочу. Туди приходить повідомлення з посиланням-підтвердженням. Переходьте по ній і вас назад «закине» на особистий аккаунт.

Навіщо потрібна верифікація?

Після завершення реєстрації перед вами відкривається повний функціонал закладу. Варто відзначити, що доведеться пізніше пройти верифікацію користувача. Дана процедура дозволяє підтвердити повноліття беттера. Звичайно, без цього підтвердження ви зробите ставку, але в разі її успіху ви не зможете зробити висновок на банківську карту або будь-який інший спосіб. З цієї причини рекомендується використання процедури підтвердження на самому початку користування послуг.