Особливості приватизації землі

0
82

В Україні приділяється величезна кількість уваги приватизації земельної ділянки, також це стосується і нормативно-правової сфери, де Про приватизацію землі можна дізнатися багато інформації. Приватизація земельної ділянки з’явилася давно, однак, досі не всім людям вдалося зіткнутися з цим відносно складним процесом. У даній статті буде детально розглянута процедура приватизації її землі і вказані її особливості.

Що людина отримує після приватизації земельної ділянки?

Приватизації землі являє собою процес, в слідстві якого фізична особа стає володарем ділянки землі, який належав державі або муніципальному утворенню. Приватизація дає людина право власності даною ділянкою.

Процедура проводиться під наглядом представників суб’єктів, а також відповідно до федерального законодавства. Також, в законодавстві є офіційний опис процедури, в слідстві якої людина стає власником земельної ділянки. Головні питання, які вирішує приватизація землі вказані в Земельному кодексі.

Для чого необхідно проводити процес приватизації земельної ділянки?

Після процедури приватизації землі, відповідно до діючих норм законодавства власник даної земельної ділянки зможе здійснювати будь-які дії з даною землею (в межах розумного). Наприклад, використовувати дану ділянку для приватного або підприємницького призначення і так далі.

Види приватизації землі.

Дана процедура має безкоштовний і платний формат оформлення, в чому різниця цих видів докладно описано нижче.

  • 1. Безкоштовна процедура. Цим процесом приватизації земельної ділянки зможуть скористатися не всі бажаючі громадяни, а тільки лише ті, хто закріплений в законодавстві, а саме:
    •  Громадянин, що має трьох або більше дітей, які не досягли вісімнадцяти років.
    •  Громадянин, який отримав землю в користування від підсобного господарства.

Дані норми закріплені федеральним законодавством, у законодавства суб’єктів можуть бути передбачені й інші норми, які також зможуть розраховувати на безкоштовний процес приватизації земельної ділянки.

  • 2. Платна процедура. Такий процес являє собою класичний процес приватизації землі, головна умова, це те, що приватизована ділянка землі повинна бути у власності у державного або муніципального установи.

Конкретної вартості процесу приватизації землі назвати не можна, так як в кожному суб’єкті сума буде відрізнятися так як залежить від декількох факторів.

Також, слід згадати той факт, що приватизуючи Державний або муніципальний ділянку землі людина стає повноправним його власником і зможе розпоряджатися ним так, як вважає за потрібне, в тому числі, він зможе продати його або оформити дарчу, також дана ділянка можна безперешкодно записати в успадковане майно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь